1 / 10
Delovi za Laptop (Polnac-HDD-Ram)
1.200 МКД
31.10.2022 16:04

Штип / Штип

Delovi za laptop,odnosno HDD 60gb-Polnac 1.5A i ram memorija 1gb

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Се продава од:

VS
Потврден огласувач
Kontakt samo na Viber 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам