1 / 9
Deloven objekt 1500m2
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.10.2022 13:00

Штип / Штип

Квадратура:

1460 m²

Se prodava deloven objekt(poranesna konfekcija)Objektot se naoga na zeleznicka stanica.
Opremen kompletno so ventilacija,klimatizacija,greenje-ladenje,video nadzor,kancelarii,magacin........
Kontakt 070-210-440
070-210-080

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
074200322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам