1 / 5
HONDA CIVIK 2.2
4.600 €
01.10.2022 10:50

Велес / Велес

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo besprekorna sostojba
registrirana cela godina so zelen karton
novi gumi
mal servis napraven pred 2000km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dime
Потврден огласувач
077859688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам