1 / 3
Velosiped
2.000 МКД
06.10.2022 15:18

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Se prodava velosiped

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
078907914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам