1 / 4
Se prodava ekstra zacuvan E280 V6 Diesel
6.800 €
Цената не е фиксна
24.09.2022 09:41

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

191 kw / 260 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava ekstra zacuvan Mercedes E280 V6 Diesel Avantgarde 191ks.
Godina na proizvodstvo 2005. Mnogu mala potrosuvacka.
Originalni kilometri, proverka kade sakate.
Registriran cela godina, do septemvri 2023 so zelen karton.
Golem servis, vklucuvajci ulje na menjac.
Se prodava zaradi kupena nova kola.

Cenata ne e fiksna. Bez nikakvi zameni!

Kontakt: 071 306 693

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

R.M.
Потврден огласувач
071306693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам