1 / 6
Yamaha aerox 70cc
1.700 €
24.09.2022 11:09

Тетово / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

Aerox

Километри:

15000

Se prodava yamaha aerox 70cc 2010 godina 20.000km
Malossi kit
Malosi radilica info:072602330
Mallosi llageri na radilica
Stage 6 lamela info:072602330
Stage 6 korpa zvono
Stage 6 variator oversize info:072602330
Stage 6 perka
Stage 6 karburator 19ka
Stage 6 sportski filter
Stage 6 racen sauh
Malossi kaish
Malossi rolni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Golf
Потврден огласувач
071349749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам