1 / 8
Volvo v70
8.500 €
07.10.2022 21:33

Струга / Струга

Марка:

Volvo

Модел:

V70

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

16 kw / 22 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volvo v70 2.4d
2008 god
076222684

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besim
Потврден огласувач
076222684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам