1 / 2
Бакарна тава
6.000 МКД
27.11.2022 18:57

Охрид / Охрид

Продавам бакарна тава.
Волумен 20 литри.
Дијаметар 55 см.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Останато

Се продава од:

Daniela
Потврден огласувач
070352517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам