1 / 10
Se PRODAVAT masini servisirani reparirani
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 12:40

Прилеп / Прилеп

BAGAT SERVIS MARJAN PRILEP prodava masini servisirani reparirani podmackani za domasna upotreba razni marki.
Isto taka prodavam i industriski obicni i specijalni masini za siejne.
Se PRODAVAT astali za peglajne,konci ,maslo.metra .nozicina.kaifcina, odnosno se sto vi treba za vašite domašni.
Kontakt telefon.075 686 512

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава / Можна е замена од:

Marjan
Потврден огласувач
075686512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам