1 / 11
Vw Jetta 1.9 2008g
5.200 €
Денес 09:25

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Jetta

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW JETTA

Се продава:
Марка: VW
Модел: JETTA
Година: 2008/9
Гориво: Дизел
Километри: 211.000 (оригинални може проверка)
Менувач: Рачен
Каросерија: Седан
Боја: Сива
Регистрација: Македонска
Регистрирана до: 10.2022
Сила на моторот: 77kw/105hp
Кубикажа: 1.9

Променето:
-Ребрест водна пумпа се комплет(голем сервис)
- Филтер за воздух
- Филтер за масло
- Филтер за полен
- Масло
-4гланц нови летни гуми кои се на колата 16”
-Плус 4гланц нови зимни гуми 16”

Опрема:
- Електрика на сите стакла и ретровизори (склопливи ретровизори)
- Самозатемнувачки ретровизори
- Сензор за дожд
- Двозонски климатроник(клима лади одлично)
- Темпомат
-Борд компјутер
-Рачен менувач 5брзини

Возилото е увезено од Германија во 2013г возено до сега од само еден сопственик

Возилото е во одлична состојба без вложување во него..Возено за свој потреби
Возилото се наога во Кочани

✨✨Цена: 5200 евра✨✨
071996300

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071996300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам