1 / 1
Microsoft безжични тастатура, оптичко глувче и приемник
1.000 МКД
Цената е фиксна
24.09.2022 13:13

Скопје Центар / Скопје

Продавам Microsoft безжична тастатурата, Microsoft безжично оптичко глувче и Microsoft безжичен оптички приемник.
Компонентите се во целосно исправна состојба и се ретко користени, домет на сигналот е до околу 4 метри.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Реклама5
Потврден огласувач
070640032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам