1 / 6
Velosiped Polar everest 26
8.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 14:19

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Prodavam odlicno socuvan velosiped polar everest 26ka disk napred nazad, kupen pred dve godini nov. Ne e mnogu vozen vo odlicna sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075212909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам