1 / 3
Kompresor 1 Компресор 1
По Договор
24.09.2022 14:53

Прилеп / Прилеп

Компресорска глава/пумпа
4 kw
10 bar

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од: Претпријатие

Дил Ком
Потврден огласувач
071323313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам