1 / 12
Polovni gumi dimenzii na slikite top ceni
30 €
01.01.2023 20:06

Кичево

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

245

Висина:

45

Дијаметар:

19

078/346/116

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

boban
ul.Gemigiska bb
Потврден огласувач
078346116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам