1 / 5
VELOSIPED ВЕЛОСИПЕД 100 ЕВРА
100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 15:45

Ѓорче Петров / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED KOMPLETNO ISPRAVEN I SERVISIRAN. CENA 6000 DENARI
075 535 120

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Саше Лозанов
Потврден огласувач
075535120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам