1 / 6
Prodavam 4 iqosi lil solid
750 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 17:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 4 lil solid iqosi, neotvoreni, kupeni pred nedela den, doagjaat so garancija. Dva se sini, dva se sivkastl-crni. Za povekje informacii obratete mi se na viber- +38972237569

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

Анастасиа
Потврден огласувач
072237569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам