1 / 4
Zimski gumi Taurus 225/55/16
11.000 МКД
06.12.2022 16:44

Битола / Битола

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

55

Дијаметар:

16

Se prodavaat zimski gumi Taurus 225 55 16 . Vo odlicna sostojba. 11000 denari

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
079208080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам