1 / 2
Mercedes-Benz B200
4.500 €
25.11.2022 11:35

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 200

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes-Benz B200

Uvezena od CH.

Servisirana komplet.
Registrirana do 10.08.2023

Od oprema poseduva:

Avtomatski farovi.

Greaci na sedista.
Fabricko parking senzor.
Sunroof.

Fabricko radio.

4 novi letni gumi.

Atestirani zadni prozori.

Maksimalno socuvan Mercedes. 

Povekje informacii na telefon.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

User
Потврден огласувач
38975307333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам