1 / 2
PLASTICNI BURINJA SO KAPAK
1.200 МКД
18.11.2022 13:43

Битола / Битола

Se prodavaat plasticni burinja za prehrana so kapak, od 230 litri.
Cena 1200 denari,
Zoran 070750929

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Пластика

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070750929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам