1 / 7
Iveco daily
1 €
22.11.2022 15:59

Струга / Струга

- iveco dayli 3.0
-2008 godina
-komora
-rampa so nosivnost 1 ton
-kamera
-se vozi so B kategoria
- meniac manual

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Corsa
Потврден огласувач
070573667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам