1 / 6
zenski patiki-- REEBOK MEMORY TECH-- novi
1.600 МКД
Цената е фиксна
Денес 09:57

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

40

Боја:

Лила

se prodavaat novi ne obleceni patiki
plateni 65€
megutoa pogresen e brojot i ne se ni noseni ic

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078678755 ..071296091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам