1 / 8
Renault Twingo
5.400 €
24.10.2022 15:09

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Twingo

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

60000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Твингото е во одлична состојба, редовно сервисирано, неувезувано, реална километража и регистрирано до 10/23 год.
Билјана- 075/324-650

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar Mantev
Потврден огласувач
070324650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам