1 / 2
atraktiven stan vo Centar za prenamena vo deloven prostor
2.500 €
09.10.2022 13:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

104 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

TOP PONUDA vo CHANAK agencija,atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Tetovo.
sproti "VERO" i "RE MALL",so dve lica,od glaven bulevar i pozadi "Vero" i "REMALL"
(stanot gi ima site potrebni dokumenti i dozvoli za prenamena vo deloven prostor,ima moznost da se podeli na 2 lokala posebni,so poseben vlez i toa lokal broj: 1 so povrsina od 67m2,i lokal broj: 2 so povrsina od 37m2,ili pak eden cel lokal od 104m2.)

cena:2.500 eur /1m2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

- DELUXE DUPLEKS VO CENTAROT NA GRADOT -

750 €

Nevselen stan vo nova zgrada vo strogiot centar!

52999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам