1 / 11
Saitek Pro Flight X-55 Rhino H.O.T.A.S. + Pedals
500 €
Цената е фиксна
06.03.2023 20:30

Карпош / Скопје

Se prodavaat Saitek Pro Flight X-55 Rhino H.O.T.A.S. (Hands on Throttle and Stick) System for PC montirani na drzaci,
i Pro Flight™ Rudder Pedals for PC sve e kako novo!!
!! ODGOVARAM SAMO NA VIBER !!

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Котролери, Џојстик , Волани

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070789181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам