1 / 5
Nova gradba na kuka
1 €
Цената е фиксна
Денес 08:29

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Mislesevski pat

Se prodava kuka vo naselba Bostanista Mislesevski Pat.
Kukata e nova gradba (2019 godina).
Povrshina na parcela: 420 m2
Povrshina na prv sprat :100m2
Povrshina na vtor i tret sprat :po 110m2 od sprat.
Kukata ima garaza i letna kujna.

Prviot sprat e kompletno opremen i spremen za vseluvanje (kluc na raka). Prviot sprat ima parno instalacija i solaren sistem so bojler od 300 litri.
Vo sklop na prviot sprat e letnata kujna koja e spremna za opremuvanje so elementi.

Kukata e kvalitetno gradena po site standardi.

Kontakt broj :077 578 003


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Damir Jusufoski
Потврден огласувач
077578003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам