1 / 3
BBS Al. Bandazi
125 €
13.01.2023 12:35

Кисела Вода / Скопје

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Se prodavaat Al.Bandazi vo odlicna sostojba 15-ki. 4x100, zaedno so 4 gumi letni i strafovi.
Moze i zamena za 4 zimski gumi 17-ki, so doplata.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава / Можна е замена од:

XX
Потврден огласувач
075999405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам