1 / 5
Moderen teget zenski mantil-eko koza
1.200 МКД
26.12.2022 10:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили

Големина:

40

Боја:

Темно сина

Sportsko-eleganten model na ovaj moderen mantil od Waikiki
Preubav.postaven.eko koza kako nov.Retko nosen
Bojata e specificna.lici na crn.no koga podobro ke se pogledne e teget
Ramenja 41 cm
Gradi 47 cm
Kolkovi 50 cm
Dolzina 95 cm
Rakav 63 cm
POpust od 1050 den!!!
Imate preubav mantil za cena od edna kosula
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам