1 / 5
Jakna Bogotto
12.000 МКД
Цената е фиксна
04.10.2022 22:03

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Se prodava kozena jakna Bogotto NOVA!! Ne e koristena nitu eden pat. Zastita na grb, ramenja i lakt so postava.
Golemina 52
Kupeno od Germanija 319€

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Се продава од:

M..
Потврден огласувач
070649451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам