1 / 9
Opel Vectra Imcher
1.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 09:36

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Останато

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6
Направен мал сервис сменети свеќици регистрирана цела година. Атест на фолии и атест на плин. Клима наполнета сервисирана лади одлично рекаро седишта. Колата е пали вози.
Контакт тел Кристијан 070362901

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Brmmmmm
Потврден огласувач
078217606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам