1 / 5
Detski Timberland cizmi br.26
1.500 МКД
Цената е фиксна
30.01.2023 15:57

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Црна

Original detski Timberland cizmi broj 26, noseni mnogu malce i vo odlicna sostojba. Sezona esen/zima.

Cena 1500 denari.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Ilcho
Потврден огласувач
071293423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам