1 / 2
ПОЛОВНИ ЧЕЛИЧНИ БАНДАЖИ СО ПОЛОВНИ ГУМИ
1.500 МКД
Цената е фиксна
09.10.2022 13:00

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

13

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

155

Висина на гума:

70

Дијаметар на гума:

13

2 челични половни бандажи 13-ки со 4 дупки и 2 половни гуми Тигар M+S 155/70/R13 75T
тел. 075/375-626 Владе

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
0038975375626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам