1 / 5
Se prodava gradezno zemjishte vo Bitola
По Договор
29.11.2022 11:11

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zemjishte do ulica 21-va. Cena po dogovor. Telefon za kontakt 072309572 Josif

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071382265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам