1 / 1
Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo
220 €
16.11.2022 13:54

Тетово / Тетово

Квадратура:

644 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Gradezno Zemjiste 644m²
Mestoto se naoga vo edna od najdobrite naselbi vo Tetovo (Franklin Ruzvelt ulica - blisku do EVN KEC)
Parcelata ima dozvola za 2 markici za gradenje i toa na objekti od malo stopanstvo (ПО ПР 2К).
Celosna kompletirana dokumentacija.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Faton
JNA 32
Потврден огласувач
075319333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам