1 / 12
Se prodava Kamioni
1 €
23.10.2022 12:08

Кавадарци / Кавадарци

Scania R 420 2008 Mega reg do 26.8.23
Man TGA 18.440 2007 Mega reg do 7.4.23
Smith 2006 mega
Swarcmuller 2006 mega
Tel 075 387 093

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
075387093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам