1 / 9
Se prodava Golf VII Golf 7 TSI
11.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 10:13

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2016

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Golf VII 1.2 86 ks Tsi benzin,2016god,neuvezuvan,vtor gazda,reg do 05 2023 so zelen karton,servisiran,nov akumulator,dva para gumi so bandazi zimski letni odat so voziloto.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
078261073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам