1 / 8
Golf 7 tdi
1 €
Цената е фиксна
12.000 €
05.12.2022 09:42

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so garancija ima dva para gumi so aluminaki bandasi novi gumi i mnogu oprema vredi za parite.bez nikakva mana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
070261330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам