1 / 9
Audi A3 1.6 TDI 2016
18.300 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.09.2022 16:04

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Audi-A3 1.6-115 ks proizvedeno 2016god so full oprema i S-tronic menuvac!

Voziloto e kupeno od porse- delux autokumanovo i e vo perfektna sostojba.

Na nego nosi 17-bandazi "O.Z " a ima i 16-bandazi so zimski gumi.

Cena.18300 eu
mob 070 230 888

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

N&N
Потврден огласувач
070230888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам