1 / 4
Mercedes-Benz 220 CDI Automatic
1 €
25.09.2022 16:05

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Cena po dogovor.
Cmimi sipash marveshjes.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Alpaj
Потврден огласувач
078279779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам