1 / 5
Se prodava Golf 7 1,4TSI 140ks R line
12.500 €
Цената не е фиксна
10.11.2022 15:30

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Moze zamena za kamion vlekac scania ili volvo
Se prodava Golf 7 1,4 TSI 140ks R line fabricka oprema
Registrirana do maj 2023
Servis napraven
Prva boja, nema farbano udirano
Full oprema vo bukvalna smisla
Nema denar vlog, pali vozi
Dva kluca
Cenata e 12500€ za vo kes, moze zamena za kamion vlekac volvo ili scania

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
075322221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам