1 / 8
Stan vo blizina na Vero Cair
1 €
07.10.2022 17:14

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Cvetan Dimov

Shitet banes në afërsi të Vero Cair. Banesa është e renovuar ka orar shumë të mirë dhe funkcional. Ka dhomë për qëndrim ditor me kuzhin dhe shpajz, dhe dhomë fjetje me ballkon. Ka poashtu podrum. Në afërsi ka stacion autobusi, supermakete parku i Cairit Tregun e gjelbërt dhe shumë përparsi të tjera

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

meti
Потврден огласувач
071273785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам