1 / 12
Vw golf plus 1.9tdi
4.500 €
30.11.2022 12:15

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisirana motor menuvac odlicni karoseriski top vnatresen enterier odlicno socuvan klima ispravna i dr. Kolata e vo sekojdnevna upotreba za povekje info ba tel.078280088

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jane
Потврден огласувач
078280088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам