1 / 7
Mercedes c 220 2017
29.000 €
08.03.2023 08:52

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic za podetalno na tel.072750006

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardijan
Потврден огласувач
075226436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам