1 / 8
Golf 3 1.9 tdi
2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.10.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Familijarna kola koristena za sopstveni potrebi odrzavana I navremeno servirisana dobro socuvana vo vozna sostojba moze da se vidi koga sakate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
78212005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам