1 / 3
Продавам точаци
5.500 МКД
Цената не е фиксна
16.10.2022 12:41

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "


Продавам детски точаци машки и женски модел Мах 24 величина

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
070301188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам