1 / 2
Velosipedi doneseni od Ch
По Договор
25.10.2022 22:15

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

18 "

Velosipedi doneseni od CH cena po dogovor 077568270

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Lazo
Borisovo
Потврден огласувач
077568270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам