1 / 6
avtobus MERCEDES BENZ O 404
10.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2023 19:12

Битола / Битола

MERCEDES BENZ O 404

- 55 sedista
- 1997 godina
- manuelen menjac
- vo extra sostojba
- na voziloto funkcionira se

Moznost za zamena ili plakanje na rati.

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

MIG TRAVEL
Потврден огласувач
075226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам