1 / 12
Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema
4.600 €
10.10.2022 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano.
-Full opremen, klimatronik, dozd senzori.
-Elektricni sedista, greenje na predni i na zadni sedista, ladenje na predni sedista.
-Tempomat, tempolimit, automatik menuvac.
-Moze zamena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Sedat
Потврден огласувач
075395800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам