Rabrovo niva
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.10.2022 13:06

Валандово

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva kaj Rabrovo na samiot pat.
1.5 dekar

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
071258111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам