1 / 2
NIKE Flyknit Racer - Original !!!
1.200 МКД
25.09.2022 19:52

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

41

Боја:

Црна

*****************P R O D A D E N I ****************

Se prodavaat original patiki Nike Flyknit Racer Triple Black Anthracite, so golemina br. 41 (26 cm)
Patikite se odlicno socuvani, udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena....................1200 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

REEBOK SUBLITE - Original !!!

900 МКД

SKECHERS LIQUID BLING - Original !!!

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам