1 / 12
SKECHERS LIQUID BLING - Original !!!
900 МКД
08.12.2022 20:41

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Сребрена

Se prodavaat original patiki SKECHERS LIQUID BLING , so golemina 39.5 (26.5cm),
Patikite se odlicno socuvani. udobni i lesni, doneseni se od stranstvo.

Cena ............. 900 den

tel. 077-75 27 75
(Viber 076-444-076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Flyknit Racer - Original !!!

1200 МКД

ADIDAS ULTIMOTION - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам